Adria, Čierna Hora, Budvanská riviéra, 17.10.2018, Raňajky

Čierna Hora

Adria     Hotel

Čierna Hora » Budvanská riviéra
17.10. - 20.10.2018
4 dni
Raňajky
vlastná
124 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 59108308
Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel ADRIA
Poloha
moderný hotel sa nachádza v samotnom centre mesta Budva, cca 700 m od historického centra. Hotel je situovaný v nákupnom centre TQ Plaza s multikinom a množstvom obchodov a barov.
Vybavenie a služby
reštaurácia, bary, obchody, kaviarne, zmenáreň, terasa, garáž, parkovisko.
Ubytovanie
luxusné priestranné klimatizované 2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, Wi-Fi, minibarom a kávovarom na prípravu kávy alebo čaju, telefónom, trezorom, fénom, priestranným balkónom, s možnosťou prístelky. Izba 1/2+2 FAMILY - klimatizovaná 2lôžková izba s rozkladacím gaučom (160 x 200 cm) vhodný pre 2 deti alebo 1 dospelú osobu. Izba 1/2+3 Delue Suite - 2lôžková izba a denná miestnosť s rozkladacím gaučom a prístelkou (100 x 200 cm) vhodnými pre 3 deti alebo 2 dospelé osoby.
Stravovanie
raňajky formou bufetu, s možnosťou dokúpenia večere (formou bufetu).
Pláž
piesočnatá, cca 350 m.
Šport a zábava
slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi (v obmedzenom množstve), 2 vírivky, športové vyžitie podľa miestnej ponuky.
Doplňujúce informácie
Parkovanie v areáli ZADARMO - rezervácia nutná.
Zľavy
Dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Zľavy pre izbu 1/2+1 - dieťa do 18 rokov na prístelke - ZADARMO. Dospelá osoba na prístelke - zľava 20 %. Zľavy pre izbu 1/2+2 a 1/2+3 - dieťa do 18 rokov na prístelke - ZADARMO. Dospelá osoba na prístelke - zľava 50 %.
Cena zahŕňa
ubytovanie s raňajkami na vybraný počet nocí, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort vrátane poistenia storna zájazdu, osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň, večerí: dieťa do 12 rokov - 79 EUR/os./týždeň, osoba nad 12 rokov - 139 EUR/os./týždeň. Na vyžiadanie: detská postieľka 5 EUR/deň.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...